SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY

Centrum Medyczne Klinika Ort-Medica to niepubliczny wielospecjalistyczny zakład opieki zdrowotnej, świadczący usługi medyczne w zakresie

 – leczenia szpitalnego, obejmującego hospitalizację planową /z ortopedii i chirurgii urazowej,  chirurgii ogólnej, chirurgi plastycznej, chirurgii dziecięcej, neurochirurgii i laryngologii/.

– ambulatoryjnej opieki specjalistycznej /prywatne gabinety lekarskie/

– poradni lekarza rodzinnego

– rehabilitacji

– stomatologii

Centrum Medyczne Klinika Ort-Medica rozpoczęła działalność medyczna 1 lutego 2011 roku. Założeniem przyświecającym powstaniu naszej placówki było zaoferowanie usług medycznych na najwyższym poziomie.

W celu realizacji tej idei wybudowaliśmy i wyposażyliśmy obiekt, który spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia oraz Unii Europejskiej. Na rynku usług medycznych Centrum Medyczne Klinika Ort-Medica wyróżnia się dzięki nowoczesnej infrastrukturze.

Działalność personelu nacechowana jest całościowym podejściem do człowieka w duchu etyki chrześcijańskiej. W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług Centrum Medyczne zatrudnia najlepszych specjalistów, oferując świadczenia usług medycznych w bardzo dobrych warunkach diagnostyki i leczenia.

Klinika Ort-Medica ze starannością dba o wysoką jakość leczenia i dobre samopoczucie pacjenta. W procesie ciągłego doskonalenia kwalifikacji merytorycznych placówka poprzez wsparcie uczestnictwa w kursach i szkoleniach poszerza wiedzę oraz umiejętności całego personelu.